http://www.aict-iatc.org/

LİNKLER

The International Association of Theatre Critics (AICT_IATC) http://www.aict-iatc.org/index.html

International Theatre Institute (ITI) http://www.iti-worldwide.org/

Devlet Tiyatro, Opera ve Bale Çalışanları Vakfı | İstanbul Şubesi (TOBAV) http://tobav.org.tr/index.html

Oyuncular Sendikası http://www.oyuncularsendikasi.org/

İstanbul Devlet Tiyatrosu http://www.istdt.gov.tr/

İstanbul Şehir Tiyatroları http://www.ibb.gov.tr/sites/sehirtiyatrolari/tr-TR/Sayfalar/AnaSayfa.aspx

Oyun Atölyesi http://www.oyunatolyesi.com/

Dostlar Tiyatrosu http://www.dostlartiyatrosu.com/

Tiyatro Pera http://www.tiyatropera.com/

Ankara Sanat Tiyatrosu http://www.ast.com.tr/

Tiyatro Kare http://www.tiyatrokare.com.tr/

Semaver Kumpanya http://www.semaverkumpanya.com/

Tiyatro Oyun Evi http://www.tiyatrooyunevi.com/

DOT http://www.go-dot.org/

Talimhane Tiyatrosu http://www.talimhanetiyatrosu.com/

Duru Tiyatro http://www.durutiyatro.com/

Ortaoyuncular http://www.ortaoyuncular.com/

Tiyatro Kedi http://www.tiyatrokedi.com/

Kenter Tiyatrosu http://www.kentertiyatrosu.org/

Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu http://www.alipoyrazoglutiyatrosu.net/

Müjdat Gezen Tiyatrosu http://www.mujdatgezentiyatrosu.com/

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları http://tiyatro.eskisehir.bel.tr/

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları http://www.kocaeli.bel.tr/Section.aspx?CategoryID=1137

Hakkında

Tiyatro Eleştirmenleri Birliği (TEB), İstanbul'da yerleşik olan bir sivil toplum kuruluşu'dur. 1990 yılında 35 üyenin katılımıyla kurulan...

devamı için

Takip Et

Bilgi İletim